Series
Ratings
51
Solitary GourmetRated ★ 2.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5- Lucky LouieRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Marco PoloRated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 3.0
RomeRated ★ 4.5