Titles you rated
Knight and DayRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
RedRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5