Series
Ratings
13
Game of ThronesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5