Series
Ratings
77- Two WivesRated ★ 3.0
Creating DestinyRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
StyleRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0

My PrincessRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5