Titles you rated
- The OARated ★ 4.0
- The OARated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.5
Baby StepsRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- The Legendary SiblingsRated ★ 4.0
- 회옥공주Rated ★ 3.0
- 노방유희Rated ★ 4.0

City HallRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
RivalRated ★ 3.0- Three MenRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
- The Carrie DiariesRated ★ 3.5