Movies
Ratings
140
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0- No MercyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5