Movies
Ratings
104
Crimson PeakRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.5- BeatRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5