Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- HostageRated ★ 3.0
- AemaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- CaliphateRated ★ 4.5
- The ResidenceRated ★ 4.0
- Dept. QRated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 3.0
- S LineRated ★ 3.0
- Head Over HeelsRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0