Titles you rated
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- BootsRated ★ 2.5
- NorsemenRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
- Girl From NowhereRated ★ 3.5
- UntamedRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- 더 인플루언서Rated ★ 1.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.5
- Agents of MysteryRated ★ 2.0