Movies
Ratings
1260
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
FrankRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Adventures of Mrs. ParkRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0- ForgottenRated ★ 3.5

Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0