Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0