Titles you rated
- The Law CafeRated ★ 2.0
- Thermae Romae NovaeRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 1.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0
MR. BRAINRated ★ 4.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 3.5- Night on EarthRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 4.5- Samurai GourmetRated ★ 3.5
- Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 1.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0