Series
Ratings
40
Descendants of the SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0