Movies
Ratings
55
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0- National SecurityRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5