Titles you rated

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
The Path to GloryRated ★ 4.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Summer ScentRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 1.5
Miss RipleyRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 0.5
The King of DramasRated ★ 0.5
City HallRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
I Have a LoverRated ★ 4.5