Titles you rated
- UltramanRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 3.5
- VikingsRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5- Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
- BoJack HorsemanRated ★ 3.5
- BoJack HorsemanRated ★ 3.5