Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.5- White ChristmasRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5