Titles you rated
- The Running ActressRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
DenialRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0- WeekendsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5