Series
Ratings
181- The SocietyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
JackpotRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Magical DoReMiRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
LastRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0