Titles you rated
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Mr. BackRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0