Series
Ratings
126
The CrownRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 0.5
Spring DayRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 0.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 0.5
PartnerRated ★ 2.0
Coffee HouseRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
PresidentRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5