Movies
Ratings
228
National TreasureRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5