Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Gabby's Dollhouse: The MovieRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 3.0
- GoGo Dino the Movie: Gecko's DreamRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
- Officer Black BeltRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0