Movies
Ratings
186
My FatherRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0