Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0