Movies
Ratings
80
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5