Titles you rated
VivantRated ★ 0.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
카바치타레Rated ★ 4.0- Vの嵐Rated ★ 4.0
한도쿠Rated ★ 4.0
優しい時間Rated ★ 4.0
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 3.0
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0
노래 오빠Rated ★ 3.0
The Quiz ShowRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 5.0
Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0