Titles you rated
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0- The First Responders Season 2Rated ★ 2.5
- The First RespondersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Fix YouRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
My Little Lover~Minami kun no koibitoRated ★ 2.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 2.0- Lesson in LoveRated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 3.0
Love Me Like I DoRated ★ 3.0
RikokatsuRated ★ 3.0- Poisoned LoveRated ★ 3.5