Movies
Ratings
20
The ConjuringRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0