Movies
Ratings
44
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0