Series
Ratings
1007
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5- Heartless CityRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 1.5- K-TrayRated ★ 3.5
The Genius PaikRated ★ 4.0- 백종원의 3대천왕Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.0- Sixth Sense 3Rated ★ 3.5
- Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
- Sixth SenseRated ★ 3.5
- Seoul Check-inRated ★ 3.0
- Amazing SaturdayRated ★ 4.5
Unexpected Business 2Rated ★ 4.5
Unexpected BusinessRated ★ 4.5
Psychopath DiaryRated ★ 3.5