Series
Ratings
22- Godzilla: The SeriesRated ★ 4.0
- Godzilla: The SeriesRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5