Series
Ratings
11
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0