Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5