Series
Ratings
114
Voice season1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5