Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- The DecameronRated ★ 3.0
Key & PeeleRated ★ 4.0- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.5- Low LifeRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- Cobra Kai Season 6Rated ★ 4.5
- The Genius Paik 2Rated ★ 0.5
- 백종원의 푸드트럭Rated ★ 0.5

Delicious RendezvousRated ★ 0.5- My Little TelevisionRated ★ 0.5
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 0.5
- WarriorRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0