Series
Ratings
69- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Family PlanRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 4.0
- The Kidnapping DayRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.5