Series
Ratings
33
Mr. RobotRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0