Series
Ratings
18- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5