Series
Ratings
167- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
InuYashaRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0