Series
Ratings
200- As You Stood ByRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0