Series
Ratings
14
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
VictoriaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0