Titles you rated
- Peacemaker Season 2Rated ★ 1.0
DreamWorks Dragons: Defenders of BerkRated ★ 3.0
DreamWorks Dragons: Riders of BerkRated ★ 2.5
Dragons: Race to the Edge Season 2Rated ★ 3.0
Dragons: Race to the Edge Season 1Rated ★ 2.5- Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 0.5- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
- The AcolyteRated ★ 0.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
MashleRated ★ 1.5- Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
- PlutoRated ★ 1.0
- One Piece Season 1Rated ★ 1.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
- BoJack HorsemanRated ★ 3.5
- BoJack HorsemanRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0