Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Precious FamilyRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0

Lovers of MusicRated ★ 2.5- A Sunny Place of the YoungRated ★ 2.5
- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5