Series
Ratings
165- AemaRated ★ 3.0
- TwelveRated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- TriggerRated ★ 0.5
- AdolescenceRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- LTNSRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Doona!Rated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- The PatientRated ★ 4.5