Series
Ratings
38
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
JoeunsaramRated ★ 3.5- Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
- SangdoRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.0- Six SiblingsRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5