Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0- ScoutRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0