Movies
Ratings
1509- No MercyRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
- LobbyRated ★ 2.5
- Rebel RidgeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5- The Six Triple EightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5