Titles you rated
- Taxi Driver 2Rated ★ 2.0

Taxi DriverRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0

Suspicious PartnerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0

The HeirsRated ★ 2.5- King the LandRated ★ 2.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Not OthersRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5

I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5