Series
Ratings
228
ぬるぬる燗燗劇場 ~藤田敏八×大和屋竺が遺した愛の童話Rated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kyojo 2Rated ★ 3.5
Meet Me After SchoolRated ★ 2.5- 3年B組貫八先生Rated ★ 2.5
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 2Rated ★ 3.5
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 1Rated ★ 3.5- 2年B組仙八先生Rated ★ 3.5
The LAST HOPERated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
不能犯Rated ★ 3.5
The Quiz ShowRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
マッサンRated ★ 3.5
14 Year Old MotherRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 3.0
Combat Mecha XabungleRated ★ 4.0